Pražáci prý už neví, co by. Jenže podle transparentů zdaleka nešlo jen o Pražáky. Babišova sociální bublina (nebo Márou Prchalem vytvořené falešné profily na FB) si to ale stále nechtějí připustit.

Ano, jsme západ. Zatím. Prezident, komunisté ve vládě, estébák v premiérském křesle.. ti všichni se snaží bojovat po boku Putina v hybridní válce s níž se ruský prezident už vlastně ani netají.

Z politických důvodů bylo popraveno: 248 osob, při pokusu o přechod československých hranic se Spolkovou republikou Německo a Rakouskem v letech 1948-1989 bylo zastřeleno 145 lidí… a to zdaleka není všechno

Hlasu lid, hlas Boží?

Tohle vůbec není špatný nápad. Nicméně je potřeba, aby o tom rozhodl soud. Pokud ještě je šance, že soudy rozhodují nestranně.

Je super, že přišly i z malých vísek. Jenže právě tam má Babiš velkou podporu. Na náměstí, to se to křičí, ale zkuste křičet v hospodě, třeba ve Vidlákově Lhotě.

Agent Bureš rád tvrdí, že to či ono prosadil, vynalezl, navrhl (Čapí hnízdo je jeho nejlepší projekt bez ohledu na to, že následně tvrdil, že neví, komu aří). Trik s červenou čepicí a sloganem obšlehl od jiného oligarchy – Donalda Trumpa, který to taky nemá z vlastní hlavy, ale od svého PR týmu.

Ještě že ty pohádky máme.

Čapí hnízdo Burešovi už nikdo neodpáře. „Nic jsem neukradl, vždyť jsem (ukradené) peníze vrátil“. Estébacká logika, kdyby nebyla k pláči, by byla k smíchu.

„Kdo to platí?“ zeptala se mě dáma pamatující diktaturu komunismu. „Soros.“ plácl jsem v domnění, že tak evidentní vtip pochopí. „Fakt? A kolik ti dal?“. Takže… nepochopila. Bohužel ani neví, kdo je to Soros.

Neodstoupí. Nikdy. Rozumíte? Nikdy! Takže by měly přijít ke slovu orgány činné v trestním řízení a záběry kamer, kterak Bureše vyvádějí v poutech.

Ta rudá hvězda za hlavou není náhodou. Zatímco lidé, kteří ho volí stáli frontu na neloupatelné kubánské pomeranče, budoucí agent Bureš studoval na prestižních zahraničních školách a připravoval se na své mise.

Kdo řekl stát jsem já? Ludvík XIV? A kdo řekl, že řešení krádeží peněz z EU je útokem nikoliv na zloděje. Ale na Českou republiku? Česká republika nekrade, krade konkrétní člověk.

Koupit si lidi za koblihy byl vlastně geniální nápad. Zvláště, když Bureš vlastní pekárny na které si nechá vyplácet dotace.

Řídit stát jako firmu. To v praxi znamená všechny považovat za podřízené.

Demise? To asi nevyjde. Je potřeba vytrvat do voleb.

Ano, je to vulgární. Ale přímé, nemanipulativní a jasné. Na rozdíl od mediálních vyjádření člověka, který všechny obviňuje. Nebo snad „všeci kradnů“ si neberete osobně? To byste měli.

Všecky soudy (o vymazání ze svazků StB) jsem vyhrál. Sice to není pravda, nevyhrál vůbec nic, což jinak řečeno, všechny soudy prohrál a stále veden a uznán jako agent StB. Agent Bureš už má skoro všechno. Média, peníze, PR tým Máry Prchala mu zajistí i obdivovatele, ale čest mu chybí. A to ho štve.